Dungeon Fighter Online

MMO Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Neople, INC.
Dungeon Fighter Online; free to play 2D doğrusal bir yol üzerinde ilerleyebileceğiniz (Side-Scrolling) MMO aksiyon oyunudur.

Dungeon Fighter Online; free to play 2D doğrusal bir yol üzerinde ilerleyebileceğiniz (Side-Scrolling) MMO aksiyon oyunudur.

Side-scrolling, oyuncunun başlangıçta ekranın tamamını dolduracak içeriği görmesi ancak ilerledikçe oyunun geri kalanını ekranda sağa ve sola doğru giderek görebileceği bir oyun tarzıdır.

Dungeon Fighter Online oyununda oyuncular hem PvE hem de PvP yapabilirler. PvE'yi keyifli hale getirebilmek için oyunda bir çok Boss, Champion ve yaratık gurubu bulunuyor. Bazı Boss'lar bir oyuncunun başa çıkamayacağı kadar güçlü olduğundan gurupca hareket etmeyi gerektirebilirken bazı Boss'lar ise sadece bir oyuncu ile bire bir savaş yaparak öldürebilir.

DFO'da oyuncuların ve Mob'ların hareket edebilecekleri sekiz yön, zıplama yeteneği, vuruş yeteneği, çeşitli kombine saldırı yetenekleri ve özel skill'ler bulunyor. Oyuncular skill'lerini geliştirerek kendilerine yeni özel güçler kazandırabilir, görevleri tamamlayarak yeni güçler elde edebilir ve kendilerini geliştirerek oynama kabiliyetini arttırabilirler.

Temel Özellikleri:

- DFO'da 8 class, 4 meslek ve 4 dungeon zorluk derecesi bulunur

- Classlar: Male Fighter, Thief, Female Gunner, Slayer, Female Fighter, Male Gunner, Mage, Priest

- Meslekler: Alchemy, Disassembly, Animation, and Enchanting

- Dungeon zorluk dereceleri: Normal Road, Expert's Road, Master's Road, and King's Road

Dungeon Fighter Online indir